Gelinlik Tasarımı

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Gelinlik tasarımlarının, dünya modasını yansıtan çizgiler ve ince el emeği ile birleştiği Düğün Moda Evi 2014 Gelinlik Modelleri, sadelik ve zarafeti ile gelin adaylarına büyülü bir dünyanın kapılarını açıyor.

Işıltılı kristallerin, ipek organzelerin, uçuşan ipek tüllerin ve Fransız dantellerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı Düğün Moda Evi 2014 gelinlik modelleri, birçok farklı koleksiyondan oluşuyor. Ayrıca koleksiyonda yer alan gelinlik modellerinin yanı sıra kişiye özel gelinlik tasarımları ile gelin adayları hayallerindeki gelinliğe uzun yıllardır gelinlikte güven ve kalitenin markası Düğün Moda Evi ile kavuşuyor.

 

En Özel Siz Olun

wedding right

Var olan her şeyin sonsuz hayal dünyasının ürünü olduğunu düşünen Düğün Modaevi Türkiye ve Dünyagelinlik modasına yön verme vizyonu ile, sizleri doğru anlamakta ve her şeyden önemlisi doğru yorumlamaktadır.

Seremoni

wedding gallery

facebook

Copyright © 2014 by Düğün Modaevi Afyon. Designed and developed by  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. & Selek Elektronik