Ürün Çeşitliliği

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Düğün Moda Evi, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da kurumsallaşmıştır.

Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır

Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Düğün Moda Evi ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir.

Müşterilerine Düğün Moda Evi koleksiyonlarının yanında Dünyaca ünlü koleksiyonlarını ekleyerek daha da geniş bir ürün gamı sunmaktadır.

Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Düğün Moda Evi renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir.
Düğün Moda Evi tasarımcıları, sofistike, romantik ve tüm şık detaylarıyla sürekli yenilenen ve kabul gören fast fashion koleksiyonlarına da yer vermektedir.

 

 

 

En Özel Siz Olun

wedding right

Var olan her şeyin sonsuz hayal dünyasının ürünü olduğunu düşünen Düğün Modaevi Türkiye ve Dünyagelinlik modasına yön verme vizyonu ile, sizleri doğru anlamakta ve her şeyden önemlisi doğru yorumlamaktadır.

Seremoni

wedding gallery

facebook

Copyright © 2014 by Düğün Modaevi Afyon. Designed and developed by  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. & Selek Elektronik